Вход

Просмотр полной версии : Новий тип апаратів

oleh12
09.11.2011, 19:35
Декілька слів перед запитаннями!)
Доброго дня. Наша компанія заключила екслюзивний договір на продажу вендінгових апаратів в Україні, яким на даний момент немає аналогів. Покищо уточнювати небуду які, непитайте. Компанія займається імпортом та експортом різного виду товарів. Так як з вендінговими апаратами ще не мали справи виникло декілька питань.

1. З чого почати?(Реклама в інтернеті, на порталах, участь у виставках це само собою).
2. Чи є ризик що більш досвідчені компанії у цій сфері куплять один апарат і почнуть виготовлення аналогів, і цим саме перебють усю жару?
3. Як ви вважаєте краще налагодити ділові звязки на рахунок продаж з фірмами що цим давно займаються, чи краще час та гроші потраченні на налогодження ділових звязків присвятити рекламі і самостійно цим займатися?
4. В планах є провести презентацію апарата, хочем запросити виробників товарів для яких він призначений. Чи варто надсилати запрошення компаніям що займаються кавовими апаратами, саме продажем апаратів, журналістів? Кого б ви ще порадили запросити?

igor_zsu
10.11.2011, 11:39
Очень интригующе !!!
только сначала нужно было бы промониторить рынок - будет ли вообще спрос на Вашу новинку ?
А не так как с кондоматами - идея провалилась ...

oleh12
10.11.2011, 16:10
Як передбачити попит на товар якого ще нема на ринку? Я думаю це з сфери фантастики))) А з кондоматами хтось виграв а хтось програв:)

Непідскажите де можна знайти відповіді на вищепоставлені питання, або з ким можна порадитись на рахунок цього?

igor_zsu
10.11.2011, 16:48
Не знаю.
В Вашем случае случае все ответы даст только время.